Zegarek męski Adriatica A1276.R113Q

W kwestii męskich zegarków zdania są podzielone. Część osób uważa, iż tylko na tradycyjnej bransolecie lub pasku może znajdować się czasomierz dla prawdziwego mężczyzny, inni natomiast mają odmienne zdanie dopuszczające różnego rodzaju ekstrawagancje. W opisywanym modelu możemy znaleźć coś, co na pewno nieco różni się od typowej jednolitej bransolety, gdyż łączenia są o wiele gęstsze i częstsze, co przywodzi na myśl klasyczne produkty z lat 80, których podróbkami mogliśmy się raczyć w trudnych czasach na przełomie ustrojów.

Adriatica to jednak marka gwarantująca naprawdę wysoką jakość i legendarne wręcz wykonanie, więc noszenie tego modelu na pewno nie przyniesie nam na myśl dawnych modeli z lat 80 czy 90, które to ani ciężarem ani jakością nie przypominały szwajcarskiego arcydzieła.

Jest to zegar z białą tarczą i różnokolorową bransoletą w barwach różowego złota i srebrnej. Poszczególne ogniwa naturalnie spasowane są ze szwajcarską precyzją. Koperta zegarka skrywa mechanizm kwarcowy znany nam od wielu lat, którego przedstawiać nie trzeba. Szafirowe szkło to gwarancja trwałości nawet dla mężczyzn, którzy nie oszczędzają swojego ulubionego czasomierza i stawiają przed nim wiele wyzwań. Pełna dwuletnia gwarancja producenta świadczy również o tym, iż jest to sprzęt dla naprawdę wybranych i osób, które lubią posiadać zegarek nie tylko z klasą, ale również solidny.